Yhteystiedot

Kaikki Porvoon kaupungin puutarhapalstat on vuokrattu Porvoon Palstaviljelijät ry:lle, joka hoitaa edelleen vuokrausta.

Yhdistyksen hallitus ja toimihenkilöt

Puheenjohtaja:
Silja Collanus, 0400 710 402, silja.collanus@gmail.com 

Varapuheenjohtaja:
Matti Valkeavirta, 040 543 5350, matti@valkeavirta.fi

Sihteeri:
Tiina Tolonen, 040 704 5795, tiina.j.tolonen@gmail.com 

Taloudenhoitaja:
Pirjo Kinnunen, 044 595 1516, pirjokinnunen7@gmail.com 

Tiedottaja:
Ulla Juselius, 040 583 7808, ulla.juselius@espressomedia.fi 

Muut hallituksen jäsenet:
Ann-Mari Hoffrén ja varajäsen Timo Lumijärvi

Palstaviljelyalueiden kehitystyöryhmä ja palstavastaavat:
Linnamäki: Pirkko Kivivuori, pirkko.kivivuori@hotmail.com,  040 757 5919
Kevätkumpu: Pirkko Liimatainen, pirkko.s.liimatainen@gmail.com, 0400 648 864
Gammelbacka: Silja Collanus, silja.collanus@gmail.com, 0400 710 40
Perheiden Puutarha Gammelbackassa: Seppo Kinnunen, seppokin@gmail.com, 050 367 3444
Kokonhallin alue: Ulla Juselius, ulla.juselius@espressomedia.fi, 040 583 7808

Yhdistyksen posti- ja laskutusosoite on:
Porvoon Palstaviljelijät ry - Borgå Fritidsodlare rf
c/o Silja Collanus
Partiomiehentie 1 A 23, 06100 Porvoo

Y-tunnus: 2715641-9
Tilinumero: Aktia Porvoo FI7340550012611956

Toiminnantarkastaja: Esko Viinikainen / Porvoon Yrityslaskenta Oy

Palstaviljelyä Porvoossa & Perheiden Puutarha